Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Toptan Elbise Şile Bezi

Toptan Elbise Modelleri ve Fiyatları

Toptan kadın giyimin olmazsa olmazı olan elbiseler, kadınlar tarafından oldukça tercih edilen ve rağbet gören modeller arasında birinci sıradadır. Günlük yaşantınızda, işte, okulda, evde ve bir anda çıkan sürpriz gelişmeler sonrası hemen giyebileceğiniz ve tek parça oluşu sebebi ile de günü kurtarmanıza neden olan elbise modelleri Eliş Şile Bezi markası ile toptan satışa sunulmuştur. Toplu bir şekilde alabileceğiniz ve mağaza ya da butiğiniz de satış işlemini gerçekleştirebileceğiniz toptan elbise modellerini silebezi.com.tr sayfamızda inceleyebilir ya da mağazamıza uğrayarak toptan elbise modellerimizi yakından görebilirsiniz. Normal beden, standart beden ve büyük beden seçeneklerinin olması da hem kullanıcılar hem de satıcı firmalar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Özellikle İlkbahar-Yaz mevsim aylarının kurtarıcı parçası olan toptan elbise modelleri Eliş Şile Bezi markası ile %100 Pamuk Şile Bezi Kumaş kullanılarak tasarlanıp üretilmektedir. Şile Bezi Kumaş’ının ince ve hafif olması bütün yaz mevsimini serin geçirmenize neden olacaktır ve bu durum kadınların ve satış yapan firmaların işine gelmektedir. A’dan Z’ye hem tasarım hem üretim hem de satış işlemlerini titizlik ve özenle yapan firmamız son derece hassas bir şekilde ilerlemekte ve hummalı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Toptan Şile Bezi Elbise Modellerimiz yerli üretim olarak Türkiye' de üretilmektedir Günlük olarak güncellenen stok sistemimiz ile istemiş olduğunuz model de dilediğiniz renk ve beden seçeneği satın alarak kendi firmanız adı altında satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Toptan elbiseler arasında; uzun kol, kısa kol, askılı gibi farklı kol detayları ve uzun, kısa, mini ve midi boy gibi farklı detaylarına hâkim birbirinden farklı yüzlerce alternatif seçenek bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişen stil ve tarz konusunda toptan elbise kategorisi içerisinde hem satış yapacağınız firma için hem de müşterileriniz için kendilerine yakışacak toptan elbise modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Toptan Şile Bezi Elbise siparişlerinizi silebezi.com.tr internet sitemizden oluşturabilir ve mağazanızda yer alan ürün çeşidinizi arttırabilirsiniz. Özel günlerde ve günlük zaman diliminde kullanılan Toptan Şile Bezi Elbise modelleri tüm kadınlar için hem gecenin en şık olma hakkını savunurken, günlük zaman diliminde ise kullanılan toptan şile bezi elbise modelleri girdiğiniz ortamlarda pırıl pırıl parlamanıza neden olacaktır. Tüm bu avantajlar için hem kendiniz hem de satış yapacağınız mağazanız ya da butiğinize silebezi.com.tr internet sitemizi ziyaret ederek birbirinden özel Toptan Şile Bezi Elbise modelleri seçin.

Toptan Kadın Giyimde Sezonun En Trendleri

Sezonun trendlerini takip ederek, satışınızı artırmak bizim için çok önemlidir.Mağazanız için sunmamız gerekenleri biliyoruz. Toptan giyimde şile bezi elbise, bluz, tunik gibi birçok ürünümüzde doğal ve zarif renkleri mükemmel dokunmuş pamuk kumaş ve işlemeleriyle vitrinlerinizde yerini alacaktır. Doğal giyim çizgisinden çıkmadan ürünlerimizle mükemmel satışlar yaparak iyi bir sezon sağlamınız için müşteri temsilcilerimiz sizlere destek tam anlamda detek olacaktır.

Şile Bezi Ürünlerde Bu Yaz

Eliş Şile Bezi Tekstil

Tüm bilgi birikimini tamamen işini vermeye çalışan ve özenle hazırladığı kolleksiyonu ile gönülere taht kuran toptan kadın giyim sekteründe oldukça tecrübe sahibi ürünlerini ve aslında şile bezi kullanımını yaygınlaştırıp, doğallığı ve sağlığı ön plana çıkarmak ilk hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

silebezi.com.tr

Toptan Kadın Giyim ürünlerinin öncü markası Eliş Şile Bezi Tekstil markamızın hazırlamış olduğu toptan elbise, toptan bluz, toptan tunik, toptan etek, ve toptan şalvar modellerini kalite ve 20 yıllık sektör güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır