Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Toptan Ferace Modelleri

Bedeninizi boydan kapatan ferace modelleri genellikle muhafazakâr giyim tarzının en önemli giyim unsurlarından biridir. Bol ve uzun kesimli modellere sahip olan feraceler vücut hatlarınızı tamamen kapatmaktadır. Dış giyim de sıklıkla tercih edilen toptan ferace modelleri genellikle siyah renk olarak oldukça rağbet görmektedir. Fermuarlı, düğmeli, kuşaklı vb gibi birçok farklı detaylara sahip toptan ferace modelleri silebezi.com.tr’de. Düz renk seçeneklerinin yanı sıra; işlemeli, nakışlı, oyalı gibi toptan ferace modellerinden kendi tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. %100 Pamuk Şile Bezi kumaş kullanılarak tasarlanıp üretilen her toptan ferace modelleri İlkbahar-Yaz mevsim aylarında muhafazakâr kadınların tercihler arasındadır. Kumaşının ince ve hafif olmasından dolayı nefes alabilen özelliğe sahiptir. Böylelikle yazın kavurucu sıcaklarında toptan ferace modellerinden tercih ederek yazı serin ve hafif geçirebilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde de sıcak havalarda terlemenize engel olmaktadır. Dış giyim kategorisi arasında oldukça kullanışlı bir üründür ve toptan ferace modellerinde yaka detayı bulunmamaktadır. Tek bir parça olan toptan ferace modeli ile hem günlük hem de isterseniz özel gün ve davetlerde kullanabileceğiniz kombin oluşturabilirsiniz. Yaz mevsiminde kullanılan toptan ferace modellerinde genellikle açık renk tondaki seçenekler tercih edilse de her kullanıcının tek renk tercihi siyah renk olmaktadır. Tüm bu avantajlara rağmen tercih edilen toptan ferace modellerini silebezi.com.tr sayfamızı ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilir, toptan alacağınız şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Mağazamıza gelerek toptan ferace modellerini toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Kendinize ait mağazanızda ya da butiğinizde satışını gerçekleştirmek için alacağınız toptan ferace modelleri hem kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir hem de müşteri memnuniyeti kazanmanıza neden olmaktadır. Kullanım rahatlığını sağlayan ve son derece rağbet gören toptan ferace modelleri silebezi.com.tr’de.

Yeni Toptan Ferace Giyim Ürünleri

Eliş Şile Bezi Tekstil

Bu yaz mağazalarınız için özel olarak hazırlanmış modellerimizi görmeden ürün siparişi vermeyin. Birçok kategori alanında üretilen modeller ile mağazanıza gelen müşterinizi ve doğal ürün sevenleri çok mutlu edeceksiniz.

silebezi.com.tr

Toptan satış yapılacak olan sitemizden ürün alabilmek için bayi ol butonuna tıklayarak bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz. Sezona özenle hazırlanmış giyim ürünlerini ve daha birçoğunu Eliş Şile Bezi markamız güvencesiyle satın alıp müşterilerinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.