Toptan Tunik Modelleri

Pantolon ya da eteklerin üzerine kombin yapabileceğiniz ve konforlu hareket alanı sunan tunik modelleri her bedenden ve her yaştan insanın keyifle tercih ettiği kadın giyimlerin arasındadır. Bu modeller hem günlük yaşamınız da hem de özel günlerinizde kullanabileceğiniz ve şık bir görünüm elde etmenize olanak verecek ürünlerdir. İlkbahar-Yaz mevsim aylarında kullanabileceğiniz %100 doğal Şile Bezi Pamuk Kumaş kullanılarak üretim işlemi tamamlanan modeller kullanıcılar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Şile Bezi Kumaş’ının ince ve hafif olması da tunik modellerini kullanan kadınların daha serin bir yaz mevsimi geçirmesine neden olacaktır. Eliş Şile Bezi markasının kendine özgü tasarım modelleriyle üretim işlemini gerçekleştirdiği ve her sezon yenilenen model, renk, beden ve stoklarla satışa sunduğu tunik modelleri artık toptan bir şekilde satış işlemi görmektedir. Kendi mağazanız ya da butiğiniz de Eliş Şile Bezi firmamızdan alacağınız toptan tunik modellerinin satış işlemini gerçekleştirerek yüksek kazançlara ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan ve birbirinden farklı birçok alternatif seçenekler arasından tercih yapabilir, son derece hassas olan müşteri memnuniyetini kazanabilirsiniz. silebezi.com.tr sayfamızı ziyaret ederek siparişinizi oluşturabilir ya da mağazamıza gelerek toptan tunik modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Bu Sezon Yeni Toptan Giyim Ürünleri

Eliş Şile Bezi Tekstil Yeni Koleksiyon

Her sezon titizlikle hazırlanan toptan giyim ürünlerini mağazalarınız için özel olarak satışa sunacağınız modellerimizi görmeden ürün siparişi vermeyin. Birçok kategori alanında üretilen modeller ile mağazanıza gelen müşterinizi ve doğal ürün sevenleri çok mutlu edeceksiniz.

silebezi.com.tr

Toptan satış yapılacak olan modelleri silebezi.com.tr sitemizden ürün alabilmek için bayi ol butonuna tıklayarak bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz. Sezona özenle hazırlanmış giyim ürünlerini elbise, bluz, etek, şalvar, tunik ve daha birçoğunu Eliş Şile Bezi markamız güvencesiyle satın alıp müşterilerinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.