Toptan Balıkçı Pantolon / Thai Balıkçı Pantolon

Toptan Balıkçı Pantolon / Thai Balıkçı Pantolon (140.02)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Thai Balıkçı Pantolon Beden Ölçüleri

SİZE

S-M

M-L

L-XL

BEL

128 cm

130 cm

134 cm

BOY

105 cm

109 cm

113 cm

Thai Balıkçı pantolon etnik ve otantik giyim tarzını arayanlar için ideal bir ürün olma özelliğinin yanı sıra, farklı bağlama tarzı ile hoş bir görünüme sahiptir. % 100 pamuk şilebezi kumaşından üretilmiştir. Ürün astarsız ve bedenlidir. Beldeki ipleriyle belinize göre ayarlayabilirsiniz.  Vücuda yapışmaz, terletmez, rahat bir kullanıma sahiptir.Modelimiz bay giyim ve bayan giyim olmak üzere unisextir. Rahat ve ferah hissettiren kesimi ile yaz boyu rahat edilecek modelimizdir. Otantik görünümü ve rahat giyilme şekli vardır.Özellikle yoga yapan müşterilerimiz tercih etmektedir.

Toptan Giyim

Toptan Şile Bezi Giyim Ürünleri

Eliş Şile Bezi Tekstil 1999 yılından itibaren şile bezi giyim ürünlerinin üretim aşkıyla başlamış olduğu üretim serüveninde 20 yılı geride bırakmıştır. Toptan giyim ürünlerinin tekstil sektöründe ki en önemli öncüsü olan şirketimiz tecrübesiyle kaliteli ve rahat birçok giyim modelini seri olarak üretip sizlere mağazalarınız için beğeninize sunmaktadır.
 

Toptan Tekstil Üretiminde Doğal Ürünler

 Şile bezi ile üretmiş olduğumuz toptan giyim ürünlerimizin %100 pamuk olması bir çok müşterimiz tercih sebebini oluşturmaktadır. Bu konunu en önemli nedeni içerisinde sağlığa zararlı kimyasal madde bulundurmamasıdır.
 

Tasarımların En Doğal ve En Saf Hali

Doğal Pamuk kumaştan üretilen ürünlerimiz, nefes alan yapısı ile ısıyı vücudun dışına taşıyarak serin tutmaktadır. Bu özelliği sayesinde daha sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. 
 

Toptan Satış Alanında Geniş Ürün Yelpazesi

Toptan satış amacı ile üretilen ürünlerimizin Rahat, Hafif ve en önemlisi Sağlıklı olması ve birçok giyim kategorisini kapsaması örneğin toptan kadın giyim, otantik giyim, tesettür giyim, erkek giyim ve çocuk giyim başta olmak üzere birçok kullanım alanına sahip olması nedeniyle mağazalarınızda ciddi satış oranlarına ulaşarak müşteri portfönüzü arttırıp genişletecektir.
 

Emekle Üretilen Toptan Tekstil Serüveni 

Nakış ve İşlemeler kumaşımızın üzerine büyük özen ve emeklerle işlenmekte, kültürel ve sanatsal kaliteli motifler çalışılmaktadır. El emeği ve göz nuru olarak tabir edilen ev hanımlarının yapmış olduğu el işi oya ve dantellerimiz, rengarenk tasarımlarımız özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Tüm zamanların vazgeçilmezlerini oluşturan yeni bir kolleksiyon mağazalarınızda ve vitrinlerinizin baş köşesinde yer alacaktır.
 

Whatsapp Bilgi Hattı Hakkında

Bayi olma konusunda veya toptan ürünlermiz hakkında bilgi almak için ‘’Whatsapp İle Bilgi Almak İçin Tıklayın’’ butonu üzerinden bize kolayca yazabilirsiniz. Talepleriniz hakkında Müşteri Hizmetleri ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Benzer Ürünler
 • *Astarlıdır

  *Bel Kısmı lastikli ve ipli ayarlanabilir

  *Manken Ölçüleri / Boy: 1.77cm Göğüs: 86 cm Bel: 62 cm Basen: 94 cm

  Rumeli Etek Beden Ölçüleri

  SİZE

  Standart

  BEL

  80-94 cm

  BOY

  92 cm

  230.02
  Adet
  Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
 • *Astarlıdır. 

  *Manken Ölçüleri / Boy: 1.77cm Göğüs: 86 cm Bel: 62 cm Basen: 94 cm

  Uzun Dantelli Etek Beden Ölçüleri

  SİZE

  S(1)

  M(2)

  L(3)

  Normal Bel

  62 cm

  65 cm

  68 cm

  Açık Bel

  100 cm

  106 cm

  110 cm

  Boy

  90 cm

  92 cm

  94 cm

  430.02
  ADET
  Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
 • *Astarsızdır

  *Düğmelidir

  *Kumaş Bilgisi : Şile Bezi

  212.15
  ADET
  Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
 • *Kumaş Bilgisi: Şile Bezi

  912.06
  ADET
  Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Detay İçerik